O Firmie

 • Agromar - Zieliński to firma rodzinna o kapitale prywatnym. Działalność swoją rozpoczęliśmy w 1987 r. w branży metalowej, o 1991 r. prowadzimy skup i sprzedaż owoców, a od 1993 rozpoczęliśmy sprzedaż środków ochrony roślin, nawozów, nasion, akcesoriów ogrodniczych oraz maszyn i urządzeń do produkcji rolnej, którą prowadzimy w dwóch firmowych sklepach w Warce i w Palczewie.

  Od samego początku celem firmy jest jak najlepsze zaopatrzenie Klientów w środki do produkcji ogrodniczej i rolnej o jak najwyższej jakości i w dobrej cenie.

  Służymy także pomocą i doradztwem specjalistycznym, które ma bezpośredni wpływ na skuteczną i bezpieczną ochronę. Organizujemy szkoleniowe spotkania sadownicze w zakresie cięcia, ochrony upraw, nawożenia, w których udział biorą przedstawiciele firm chemicznych oraz specjaliści z SGGW lub ISiK.

  Wieloletnie doświadczenie ogrodnicze zdobywane podczas nauki, we własnym sadzie oraz na szkoleniach, pozwalają nam doskonale rozumieć potrzeby naszych Klientów. Udoskonalenie naszej wiedzy i pracy umożliwiło nam stworzenie bogatej oferty asortymentowej dynamicznie rozwijającego się rynku. Obejmuje ona środki ochrony roślin, nawozy i wiele innych produktów wysokiej jakości dla profesjonalnych gospodarstw ogrodniczych i sadowniczych oraz upraw amatorskich. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty spełniają kryteria jakości i ekologii.

Nasze sklepy

 • Agromar - Warka ul. Wójtowska 39
  Tel. 48 667 26 36
  Fax. 048 667 39 51
  Agromar - Warka

  Agromar - Palczew Parcela 24.
  Tel.: 48 667 13 67
  Agromar - Sklep w Palczewie